На даний момент наша команда не планує проведення заходів найближчим часом. Але Ви можете написати нам на general@hub1.com.ua із запитанням по проекту, що Вас цікавить та ми зорієнтуємо Вас щодо наших майбутніх планів.

Human Resource HUB: «Бери ресурс – даруй ресурс»

Дата: 03 Березня , 2021
Формат:  8 докладів + Дискусія + Street Food Area 

Для кого? Welcome HR директори, HR генералісти, HR менеджери різних напрямків та компетенцій, HR експерти та всі, хто працює із людським капіталом.

Ціль? В рамках ділової програми обговорити питання мотивації, розвитку та залучення співробітників, створення ефективної команди і визначити майбутній вектор розвитку Вашої компанії. А також відпочити від міської метушні в колі професіоналів в неформальній обстановці.

Фокус питань?
#coronatrends Концентрат тенденцій, статистики, опитувань та фейлів кризового 2020.
#взаємодія Практичні HR-інструменти налаштування результативної взаємодії на всіх рівнях компанії.
#швидкі рішення Спільні рішення складних, сумнівних або незручних кейсів.
#дбайливо Корисна секція для нових джерел HR сили.

Procurement HUB: «Crisis challenges & Transformation solution»

Дата: 02 Червня, 2021
Формат:  Послідовні виступи Спікерів + Networking. 

Для кого? Директора компаній, Комерційні директора, Керівники відділів закупівель і логістики, Фахівці із закупівель

Ціль? 
В закупівельній діяльності дуже важливо стежити за змінами, які відбуваються в сучасному світі. Дізнайтеся нові тренди в комерційних та державних закупівлях, які дозволять оптимізувати закупівельну діяльність і ефективно управляти процесами в компанії.

Фокус вопросов? 
#coronatrends Mainstream 2021. Уроки 2020 року.
#challenges Презентація гнучкості, стійкості і управління ризиками від українських та міжнародних компаній.
#solutions Рішення складних, сумнівних або незручних ситуацій.
#взаимодействие Налаштування результативної взаємодії команди та підвищення продуктивності праці в світі роботи “вдома”.
#transformation Неминучі зміни та інновації.

Procurement HUB X: «Новые вызовы и возможности в государственных закупках» — 16 Декабря 2020

Дата: 16 Декабря, 2020
Формат:  Последовательное выступление Спикеров + Дискуссия с экспертами 

Для кого? Директора компаний, Коммерческие директора, Руководители отделов закупок и логистики, Специалисты по закупкам

Цель? Вы получите актуальную информации в области Государственных закупок и всех изменений которые произошли в 2020 году. Также услышите кейсы об инновационных процессах от коллег по рынку, сможете изучить новации в менеджменте закупок, защите своих прав, обжалованию, процессах, а также проанализируете какая стратегия работы с поставщиком наиболее оптимальна для Вашей компании.

Фокус вопросов? Риски бизнеса при участии в государственных закупках и способы их снижения. АМКУ. Обжалование тендеров. Планирование и бюджетирование закупок. Факторы, которые влияют на план закупок и уровень запасов. Категорийный менеджмент. Формирование ассортиментной концепции товарной категории: цепочка создания ценности. Выявление проблем и ошибок в коммуникациях с поставщиками, методы их устранения. Как сократить затраты на проведение закупок при работе с поставщиками и снизить стоимость товаров?

Trade Marketing HUB: «Innovative and creative solutions in the VUCA-world»

Дата: 16 Липня 2021 (п’ятниця)
Формат:  Загальна панель форуму (послідовні виступи спікерів) та Summer cocktails (для неформального спілкування та налагодження партнерства).

Для кого?  Для представників FMCG та Retail компаній, агентств, що надають послуги та рішення.

Ціль? Після року життя в умовах пандемії ми повинні привітати себе з успішною адаптацією до нової реальності. Але в міру того, як ми виходимо із пандемії, на нас чекають нові виклики, спричинені неминучою економічною кризою. Наша подія створена з метою надати актуальний контент, стратегічні ідеї та тактичні передові методи, які допоможуть брендам і роздрібним компаніям забезпечити хороше фінансове майбутнє.

Фокус питань? Consumer Trends 2021. Презентація TM-рішень. Неминучі зміни та інновації.

Customer Experience HUB: «Підкорюючи серця клієнтів»

Дата: 29 Липня 2021 (четвер)
Формат:  Загальна панель форуму (послідовні виступи спікерів), Інтерактивний блок на взаємодію та Summer cocktails  (для неформального спілкування та налагодження партнерства).

Для кого?  СЕО, Директори по клієнтському досвіду, сервісу і CRM, Директори з продажу та розвитку бізнесу, Директори з маркетингу, Менеджери та Фахівці клієнтського сервісу.

Ціль? Презентація кращих кейсів підкорення “серця” клієнта. Обговорення основних трендів, виявлення можливих унікальних особливостей свого продукту / послуги. Обмін успішними рішеннями та рекомендаціями.

Фокус питань? Зміни в потребах та очікуваннях кліентів, інновації та технологічні новинки; переналаштування внутрішніх бізнес-процесів компанії.